Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Как Вы планируете провести летние каникулы?
Всего 3 человека
Голосование
Как Вы относитесь к введению единой формы одежды в школе или ее элементов?
Всего 8 человек
Голосование
Для чего Вы участвуете в различных олимпиадах?
Всего 29 человек
Голосование
Как Вам сайт?
Всего 10 человек

Шестой школьный день

Дата: 4 декабря 2012 в 17:31, Обновлено 19 сентября в 09:55

 ПЛАН

работы ў шосты школьны дзень

на 2019/2020 навучальны год

Дата

Час

Мерапрыемства

Адказныя

Грамадзянска-патрыятычная і сацыяльна-значная работа.

 Агульнашкольныя мерапрыемствы.

28.09.2019

10.00

Майстар-клас “Выраб віншавальных паштовак”

да дня сталага чалавека /1-5 класы/

Педагог - арганізатар

11.00

Конкурс эрудітаў “Знаўцы народных традыцый”

/5-7 класы/

Ільчанка В.У.

12.00

Валанцёрская інфарм-акцыя па прадугледжанні суіцыдаў “Павер у сябе – прытрымлівайся мары”

 /8-11 класы/

Педагог-арганізатар

26.10.2019

10.00

Гульня «Юныя інспектары руху»

/2-7 класы /

Нам.дырэктара па ВР

12.00

Свята, прысвечанае 100-годдзю Усесаюзнага ленінскага камуністычнага саюза моладзі

/5-11 класы/

Педагог-арганізатар

23.11.2019

11.00

Беларусь і беларусы. Літаратурна – гістарычная гульня – выктарына

/9-11 класы/

Шымановіч Т.А.

13.00

Восеньскі бал - 2019

/2-11 класы/

Нам.дырэктара па ВР

Педагог- арганізатар

21.12.2019

10.00

Завочнае падарожжа “У гасцях у Берагошы”

/1-5 класы/

Трошчанка Д.У.

11.00

Квэст – гульня “З роднымі словамі па жыцці”

/6-8 класы/

Ільчанка В.У.

12.00

Дыспут “Атамная энэргетыка: за і супраць”

/9-11 класы/

Ціткова Т.А.

18.01.2020

10.00

Гульнёвая праграма “Свята снега”

/1 - 4 класы/

Трошчанка Д.У.

11.00

Экскурсия ў Нацыянальны мастаўчы музей Рэспублікі Беларусь /5 – 8 класы/

Косікава Д. С.

12.00

Гульня “Хто хоча стаць знатаком” /9 - 11класы/

Шымановіч Т.А.

15.02.2020

10.00

Экалагічная гульня “Што мы ведаем аб палярным мядзведзе?”

 /1-6 класы/

Бутрамеева А.У.

10.00

Моўны турнір /9 - 11 класы/

Шымановіч Т.А.

12.00

Віншаванне педагогаў-ветэранаў, сталых людзей на даму “Мы – нашчадкі Перамогі”

 /2-11 класы/

Педагог-арганізатар

Класныя кіраўнікі

14.03.2020

10.00

Лінгвістычная гульня – конкурс “Юныя лексіколагі” /9 - 11 класы/

Шымановіч Т.А

11.00

Прававая беседа - гульня да 25-годдзя

Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь

/1- 5 класы/

Педагог-арганізатар

10.00

Беседа – гульня “Рэкі наше ўсё”

/6-8 класы/

Бутрамеева А.У.

11.04.2020

10.00

Ігра – віктарына “Харавод казкі”

/1-5 класы/

Мацапура Л.Р.

12.00

Шэфская дапамога ветэранам “Добрае сэрца – ветэранам ”

/5-11 класы/

Педагог-арганізатар

Фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы. Дні здароўя.

Прафарыентацыйная работа.

07.09.2019

10.00

Дзень здароўя “Усе на старт”

/2-11 класы/

Шкробаў А.І.

12.00

Конкурс вырабаў з прыродных матэрыялаў

“Падаруй другое жыццё”

/1-6 класы/

Педагог -арганізатар

05.10.2019

11.00

Спартыўнае свята “Асеннія старты” /1 - 5 класы/

Скавінскі С.У.

13.00

Дзень здароўя “Разам за здароўем!” прысвечаная

Дню настаўніка /6-11 класы/

Шкробаў А.І.

02.11.2019

11.00

Дзень здароўя “Спорт супраць курэння”

/2-11 класы/

Педагог - арганізатар

13.00

Таварыстская сустрэча па валейболе паміж

 выпускнікамі і вучнямі УА

/7-11 класы/

Шкробаў А.І.

30.11.2019

10.00

Свята “Восень” /1-5 класы/

Мацапура Л.Р.

13.00

Дзень здароўя “Спорт супраць СНІДу”

/2-11 класы/

Шкробаў А.І.

28.12.2019

11.00

Лыжная эстафета /1-5 класы/

Скавінскі С.У.

13.00

Дзень здароўя “Усе на старт” /6-11 класы/

Шкробаў А.І.

25.01.2020

10.00

Спартыўнае мерапрыемства “Вясёлы мяч”

/1-5 класы/

Мацапура Л.Р.

13.00

Спартыўныя спаборніцтвы па валейболе паміж настаўнікамі і выпускнікамі  УА

/9-11 класы/

Шкробаў А.І.

22.02.2020

10.00

Конкурс снежнай скульптуры

/1-5 класы/

Трошчанка Дз.У.

13.00

Спартыўныя спаборніцтвы “Вясёлая лыжня” да Дня Узброеных Сіл Рэспублікі Беларусь

 /6-11 класы/

Шкробаў А.І.

21.03.2020

11.00

Гутарка “Усе прафесіі патрэбны – усе прафесія важны” /2-5 класы/

Педагог - арганізатар

13.00

Сяброўскі матч па валейболе сярод каманд

настаўнікаў і вучняў

/7-11 класы/

Шкробаў А.І.

18.04.2020

10.00

Майстар – клас “Вырабленне сувеніра з другаснага матэрыяла” /2-6 класы/

Лукашэнка М. К.

12.00

Наведванне Прылепскай урачэбнай амбулаторыі

/7-11 класы/

Педагог-арганізатар

16.05.2020

10.00

Спартыўная гульня “Скарб” /1-5 класы/

Педагог - арганізатар

11.00

Спартыўныя гульні і спаборніцтва /6 – 8 класы/

Ільчанка В.У.

13.00

Сяброўскі матч па баскетболу /9 – 11 класы/

Шкробаў А.І.

Турысцка-краязнаўчая работа.

Працоўнае выхаванне.

14.09.2019

10.00

Конкурс малюнкаў на асфальте “Мая краіна”

/1-5 класы/

Педагог - арганізатар

11.00

Школьныя спаборніцтва па спартыўным арыентаванні /5-11 класы/

Лукашэнка А.Ф.

13.00

Акцыя “Абеліск”

/2-11 класы/

Педагог-арганізатар

12.10.2019

10.00

Экскурсія ў Раўбічы (Музей беларускага народнага мастацтва) /2-5 класы/

Мацапура Л.Р.

12.00

Школьныя спаборніцтва “Юны стралок” /6-11 класы/

Супрановіч М. У.

09.11.2019

11.00

Паход выхаднога дня

 /7-11 класы/

Лукашэнка А.Ф.

12.00

Экскурсія па знакавым местам Прылепшчыны

/4-6 класы /

Лукашэнка М.К.

07.12.2019

10.00

Мерапрыемства па упрыгажэнню школы

 “Майстэрня Дзеда Мароза”

/1-6 класы/

Педагог-арганізатар

12.00

Школьнае спаборніцтва “Ад ляноты хварэюць, ад працы здаравеюць” /7-11 класы/

Супрановіч М.У.

04.01.2020

10.00

Школьныя спаборніцтвы па тэхніке пешага турызму /5-11 класы/

Лукашэнка А.Ф.

12.00

Экскурсія ў музей архітэктурных мініатюр Краіна Міні /1-6 класы/

Нам. дырэктара па ВР

01.02.2020

10.00

Святочны збор членаў БРПА, прысвечаны Дню юнага героя-антыфашыста

/4-8 класы/

Педагог-арганізатар

18.00

Вечар сустрэчы з выпускнікамі

/7-11 класы/

Дырэктар

29.02.2020

10.00

Выраб віншавальных паштовак да Дня 8 сакавіка

 /1-6 класы/

Педагог - арганізатар

12.00

Гульня “А-ну, дзяўчынкі!”  /7-11 класы/

Лукашэнка М.К.

28.03.2020

10.00

Акцыя, прысвечаная прылёту птушак

“Сустракаем сяброў”

/1-4 класы/

Трошчэнка Дз.У.

12.00

Заочнае падарожжа “Мая Міншчына” /5-11 класы/

Лукашэнка А.Ф.

25.04.2020

10.00

Гутарка-практыкум  “Вада – крыніца жыцця”

 /1-6 класы/

Ціткова Т.А.

13.00

Школьныя спаборніцтвы па шахматам

 /7-11 класы/

Шкробаў А.І.

23.05.2020

10.00

“Паход выхаднога дня”  /1-4 класы/

Скавінскі С.У.

12.00

Шэфская дапамога ветэранам “Дом без адзіноты”

 /5-11 класы/

Педагог- арганізатар

Дні музеяў, тэатраў, кінатэатраў.

21.09.2019

10.00

Прагляд мультфільмаў на англійскай мове

 /1-6 класы/

Косікава Д.С.

12.00

Школьны кінапаказ

 /7-11 класы/

Нам. дэрэктара па ВР

Педагог - арганізатар

19.10.2019

10.00

Наведванне пажарнай часткі

/2-6 класы/

Супрановіч М.У.

12.00

Экалагічны брэйн-рынг “Экалогія побач”

 /7-11 класы/

Ціткова Т.А.

16.11.2019

11.00

Паездка ў кінатэатр

 /7 -10 класы/

Бутрамеева А.У.

12.00

Конкурс вырабаў з другаснага матэрыялу

“Другое жыццё смецця”

/1-11 класы/

Педагог-арганізатар

14.12.2019

10.00

Завочнае падарожжа “Дзень брытанскай культуры”

 /2-6 клас/

Косікава Д.С.

12.00

Экскурсія ў воінскую часць 3310 в/г Аколіца

 /7-11 класы/

Нам.дырэктара па ВР

11.01.2020

10.00

Зімовыя забавы “Снежныя ўмацаванні”

 /1-6 класы/

Супрановіч М.У.

12.00

Наведванне кінатэатра “Мір”

/7-11 класы/

Косікава Д.С.

08.02.2020

10.00

Інтэлектуальная гульня “Хто шмат чытае,той шмат ведае” /6-11 класы/

Ціткова Т.А.

12.00

Экскурсія ў Мінск з наведваннем кінатэатра “Беларусь” /2-5 класы/

Скавінскі С.У.

07.03.2020

11.00

Выраб віншавальных сувеніраў /5-8 класы/

Ільчанка В.У.

12.00

Школьны кінапаказ /1-4 класы/

Педагог - арганізатар Нам.дырэктара па ВР

04.04.2020

10.00

Віктарына “У гасцях у казкі”

Педагог - арганізатар

12.00

Экскурсія на жывёлагадоўчы комплекс “Вішня”

/7-11 класы/

Нам.дырэктара па ВР

02.05.2020

10.00

Вусны часопіс “Беларусь – касмічная дзяржава”

/7-11 класы/

Ціткова Т.А.

12.00

Наведванне кінатэатра 3-Д /5-7 класы/

Лукашэнка М.К. 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.